• EN
  • BİZİ TAKİP EDİN :

Çıtır çıtır dumanı üstünde tüten enfes başlangıçlarımızın tadına varabilirsiniz.

Yemeğe nefis bir başlangıç yapmak isteyenler için iştah açıcı baharatlarla lezzetlendirilen sıcacık atıştırmalıklar Tavuk Dünyası'nda. Birbirinden lezzetli özel başlangıçlar, benzersiz çeşitlerle herkese hitap ediyor. İştah kabartan lezzetleri beklerken çıtır çıtır ve tam kıvamında pişmiş başlangıçların tadına varabilirsiniz. 

Başlangıçlarda, farklı damak zevklerine hitap eden çok sayıda lezzet yer alıyor. Klasikten vazgeçemeyenlere ince dilimlenmiş klasik patates kızartması, baharatlı bir başlangıca göz kırpanlara özel baharatlarla harmanlanmış 5 baharatlı patates ve çıtırtısı ötelerden duyulan bir lezzet için soğan halkasıyla başlangıç yapma fırsatı tanınıyor. Peynirli bir lezzet arayanlar mozzarella sticks, patates ve baharatı bir arada isteyenler mini mekikler, özenle marine edilmiş tavuğa hasta olanlar ise çıtır tavuk küplerini tercih ediyor. Eğer tüm bu lezzetler arasında kararsız kaldıysanız nefis bir başlangıç yapmak için seçiminizi tüm alternatiflerin bir araya getirildiği karışık başlangıç tabağından yana kullanabilirsiniz.

Çıtır çıtır ve lezzetli başlangıçları yemek öncesi ya da ana yemeğinizin yanında enfes bir eşlikçi olarak tüketebilir ya da sadece bir şeyler atıştırmak istediğiniz anlarda bu tatların keyfine varabilirsiniz.