• EN
  • BİZİ TAKİP EDİN :

Çocuklar için sağlıklı ve nefis tabaklar hazırladık, tavuk veya köfte tercihlerinin yanına enfes makarna ve havuç dilimleri ekledik.

Tavuk Dünyası'nın akılalmaz lezzetleri çocuklara da hitap ediyor. Kırmızı et ve beyaz et alternatifleri Tavuk Dünyası lezzetleri arasında bulunuyor. Bütün ürünlerde taze sebze ve baharat kullanılması yemeklerdeki lezzetin küçük bir sırrı olarak görülüyor. Hiçbir ürün trans yağı içermiyor ve sağlıklı pişirme yöntemleriyle hazırlanarak tüketiciye sunuluyor. Hem çocuklar için güvenilir ve sağlıklı lezzetleri hem de iştah açan sunumlarıyla çocuk dünyası menüleri sizleri bekliyor. 

Köftelim tabağı ile hem sağlıklı bir öğün garantileyebilir hem de çocuklara yönelik sunumlarla yemek yemeyi bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Yumuşacık ve sağlıklı köftesi, çocukların asla hayır demediği makarna ve sağlıklı mı sağlık havuç dilimleriyle muhteşem bir öğün garantileniyor. Tavuklum tabağı ise bütün çocukların vazgeçemediği bir lezzet olarak sizleri bekliyor. Çocuklara yönelik porsiyonlarla hazırlanan tabaklar eşsiz sunumlara ev sahipliği yapıyor. Muhteşem tavuk parçalarına ise yine sağlıklı havuç dilimleri ve vazgeçilemeyen makarna eşlik ediyor.