• EN
 • BİZİ TAKİP EDİN :

Özel baharat ve soslarla marine ettiğimiz kontrfile etlerimizi, kişiye özel tavalarda pişiriyoruz, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla sunuyoruz.

Kırmızı etler her damak tadına hitap etmeyi başarıyor. Sağlıklı, doğal ve taze et çeşitleri ile hazırlanan lezzetlerin en önemli sırrı ise kuşkusuz sos ayrıntılarında saklanıyor. 12-14 saat boyunca marine edilen etler, farklı pişirme teknikleriyle özgün bir lezzete dönüştürülüyor. 

Peynir, krema, bilya kekik sentezinden oluşan ve yüksek ateşte pişirilen Kekiklim Bonfile, Akdeniz salatası ve özel soslu makarna lezzeti ile birlikte servis yapılarak et severlere muhteşem bir lezzet şöleni yaşatıyor. Kaliforniya biberinden ve tütsülü barbekü sosundan ilham alınarak hazırlanan Barbeküs Bonfile, mangal tadından vazgeçemeyenlerin ilk tercihi oluyor. Akılalmaz lezzetler arasından öne çıkan Mongo Bif, ağızda dağılan kontrfile etlerini Moğol mutfağının kendine has özel sosuyla harmanlanıyor. 

Akdeniz salatasıyla ve çıtır patatesiyle servis yapılan Kendini Beğenmiş Bonfile, geleneksel patlıcan beğendi yemeğini yumuşak et parçalarıyla buluşturuyor. Özel soslarla süslenen Kremantar Bonfile ise mantar ile kırmızı et lezzetini bir arada tatmanızı mümkün kılıyor. 

 • Kekiklim Bonfile
  Kekiklim Bonfile
  Kekiklim Bonfile
  Kekiklim Bonfile

  Kırmızı ette kekik lezzeti arayanlar için Üstün Lezzet ödüllü 'Kekiklim' sosumuzu etlerimizle buluşturduk! Bilya kekik, peynir ve kremalı bu özel sosla harmanlanan etlerimizi, tavada yüksek ateşte pişirdik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kremantar Bonfile
  Kremantar Bonfile
  Kremantar Bonfile
  Kremantar Bonfile

  Mantardan vazgeçemeyenler için muhteşem bir lezzet daha! Kontrfile etlerimizi, taze kültür mantarları ve kremayla hazırladığımız özel sosla harmanladık. Mantar severlere kırmızı etle de bir lezzet şöleni hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile

  Mangal tadında bir lezzet daha! Yedi özel baharatımız ile marine ettiğimiz kontrfile etlerimizi, tütsülü barbekü sosumuzla harmanladık, Kaliforniya biberi ekledik. Çok özel bir lezzet! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Mongo Bif
  Mongo Bif
  Mongo Bif
  Mongo Bif

  Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin peşindeyiz! Moğol mutfağının en sevilen sosunu Tavuk Dünyası felsefesiyle yorumladık, kontrfile etlerimizle buluşturduk. Size de bu eşsiz lezzeti keyifle yemek kaldı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kendini Beğenmiş Bonfile
  Kendini Beğenmiş Bonfile
  Kendini Beğenmiş Bonfile
  Kendini Beğenmiş Bonfile

  Kontrfile etlerimiz, beğendimiz ile bir araya geldi! Özel marine edilmiş, leziz kontrfile parçalarımız, patlıcan beğendi yatağında kendini buldu. Usta dokunuşlarla tarifıi zor bir lezzet ortaya çıktı. Patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat