• EN
 • BİZİ TAKİP EDİN :

Tavuk Dünyası’na özel dana etlerimizle hazırladığımız köftelerimizi enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla sunuyoruz.

Türkiye'nin birçok noktasında müşterisi ile buluşan Tavuk Dünyası, enfes lezzetler ve tabaklar hazırlayarak gözde mekanlar arasında yer alıyor. Sevdiğiniz köfte tabakları Tavuk Dünyası'nda özel olarak hazırlanıyor. Mangal köfte, kaşarlı köfte ve kendini beğenmiş köfte seçenekleri ile damak tadınıza uygun en eşsiz lezzeti sipariş edebilirsiniz. 

Özel olarak işlenen ve hazırlanan etler; soğan, tuz ve özel baharatlarla buluşuyor. Bunun yanında özel sos ile hazırlanan enfes makarna, akdeniz salatası ve acı sos ile Mangal Köfte olarak müşteri ile buluşuyor. Aynı şekilde hazırlanan ancak kaşarla farklı bir lezzete bürünen Kaşarlı Köfte, yeni tatlar arayan ve sevenler için doğru bir seçenek oluyor. Çıtır patates ve taptaze Akdeniz yeşillikleriyle hazırlanan salata ile servis edilen, enfes patlıcan beğendi ile birbirini tamamlayan mangal köfte, kendini beğenmiş köfte tabağı ile müşteriye sunuluyor. 

Köftelerin yanına en yakışacak ek yiyecekler doğru bir şekilde seçen ve bu yiyecekleri en lezzetli kıvama ulaştırıp sizlerle buluşturan Tavuk Dünyası, her damağın inceliklerine göre enfes lezzetler ortaya koyuyor ve alanında öncü isimlerden birisi oluyor.

 • Mangal Köfte
  Mangal Köfte
  Mangal Köfte
  Mangal Köfte

  Mangal tadında bir buluş! Bize özel dana etlerimizle hazırladığımız köftelerimizi soğan, tuz ve az miktarda kırmızı biber ile harmanlıyoruz. Özel soslu enfes makarna, acı sos ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kaşarlı Köfte
  Kaşarlı Köfte
  Kaşarlı Köfte
  Kaşarlı Köfte

  Köftenin kaşarlısını sevenlere! Bize özel dana etlerimizle hazırladığımız köftelerimizi soğan, tuz ve az miktarda kırmızı biber ile harmanlıyoruz, taze kaşarla lezzetine lezzet katıyoruz. Özel soslu enfes makarna, acı sos ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kendini Beğenmiş Köfte
  Kendini Beğenmiş Köfte
  Kendini Beğenmiş Köfte
  Kendini Beğenmiş Köfte

  Mangal köftemiz, beğendimiz ile bir araya geldi! Kendi reçetemiz olan mangal köftemiz, lezzetli patlıcan beğendi ile muhteşem bir ikili oluşturdu. Çıtır patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat