• EN
 • BİZİ TAKİP EDİN :

Tavuk Dünyas’na özel sunumuyla hazırlanan nefis tatlılarımızın yemek sonrası keyfini çıkarın.

Lezzetli bir ana yemek sonrasında birbirinden nefis tatlılardan oluşan menüye de mutlaka göz atmalısınız. Hem geleneksel hem de modern tatlıları bir arada bulabileceğiniz Tavuk Dünyası’nda tüm tarifler en kaliteli malzemelerle sizler için özenle hazırlanıyor.

Fındıklı fırın sütlaç, taptaze süt kullanılarak pişirilip porsiyonluk güveçler içerisinde fırınlanıyor. Sonrasında üstü çıtır fındıklarla kaplanıp sunuma hazır hale getiriliyor. Tam kıvamında ve aradığınız lezzette...

Tüm zamanların en favori tatlısı mozaik pastaya da zengin içeriği ve gerçek çikolata sosuyla asla hayır diyemeyeceksiniz. Üstüne serpiştirilen fıstığın pastayla uyumunu da çok beğeneceksiniz. Hem çocukların hem de yetişkinlerin vazgeçemediği bu tatlıyı ailenizle birlikte güvenle tercih edebilirsiniz.

Hem hazırlık aşaması hem de pişirme süresiyle çok özenli bir çalışma gerektiren sufle de artık Tavuk Dünyası menüsünde. Kaşığınızı daldırdığınız ilk anda akışkan özel çikolatası ve mis gibi kokusuyla baş döndürücü bir lezzete sahip olan suflenizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Tavuk Dünyası menüsünde yer alan her üründe olduğu gibi tatlılarda da en taze ve en doğal malzemeler seçilerek hem sağlığınız hem damak zevkiniz ön planda tutuluyor.

 • Sufle
  Sufle
  Sufle
  Sufle

  Tadı damağınızda kalacak özel çikolatasıyla, yemekten sonra size tatlı şöleni yaşatacak.

  Kapat
 • Fındıklı Fırın Sütlaç
  Fındıklı Fırın Sütlaç
  Fındıklı Fırın Sütlaç
  Fındıklı Fırın Sütlaç

  Üstü çıtır fındıklarla kaplı, gerçek sütten nefis fırın sütlaç Tavuk Dünyası sunumuyla sizlerle.

  Kapat
 • Mozaik Pasta
  Mozaik Pasta
  Mozaik Pasta
  Mozaik Pasta

  Özel tarifi ve sunumuyla gerçek çikolata ve sütten mozaik pasta.

  Kapat