• EN
 • BİZİ TAKİP EDİN :

Reçeteleri bizde saklı farklı baharatlar ve soslarla 12-14 saat marine ettiğimiz tavuklarımızı kişiye özel tavalarda pişiriyoruz, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla sunuyoruz.

Tavukların lezzet hikayesi dünya mutfaklarından alınan ilhamla hazırlanıyor, Türk damak tadına uygun forma getiriliyor. Özgün marinasyon teknikleri ile tasarlanan tariflere, enfes makarnalar ve Akdeniz salataları eşlik ediyor. Elbette tavukları tamamlayan makarna ve salatalar da özel soslarla tatlandırılıyor. 

Kekikli, biberiyeli, körili gibi baharatlı tavuklar, kremalı, Cafe de Paris soslu çeşitleri ile klasikler ve kendini beğenmiş tavuk gibi özgün tarifler tavuk dünyasında spesiyalleri oluşturuyor. Üstün lezzet ödülü alan lezzetleri ile şık restoranlarda yemek servisi sunan marka, dünyadaki en iyi tavuk tariflerini menüsünde bulunduruyor.

Kocaman porselen tabaklarda misafirlere sunulan tavuk menüleri, lezzet ve kalite arayanların damak tadına hitap ediyor. 5 yılda 143 lezzet noktasında ziyaretçilere sunulan leziz tatlar, 15 milyonu aşkın kişinin damağında iz bırakarak Türkiye'yi tavuk lezzetleri ile buluşturmaya devam ediyor. Katkısız, MSG kullanılmayan, trans yağ içermeyen tavukların sırrı Tavuk Dünyası'nda saklı ama lezzetini paylaşmak isterseniz sizleri de Tavuk Dünyası'na bekleriz. 

 • Kekiklim
  Kekiklim
  Kekiklim
  Kekiklim

  Üstün Lezzet ödüllü, mis gibi kekik kokulu çok özel bir tarif! Eşsiz doğamızda yetişen bilya kekikle hazırlanan sosumuza, kaşar peynir ve krema ilave ettik, enfes bir lezzet hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Közlüce
  Közlüce
  Közlüce
  Közlüce

  Közlü biberli, Üstün lezzet Ödüllü! Közlenmiş tatlı biberleri, küp küp doğradığımız tavuklarımızla buluşturduk ve sizin için eşsiz bir marinasyon hazırladık. Yumuşacık, lezzetli, köz biber tadında tavuklar icat ettik.

  Kapat
 • Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo

  Hiç gülerken ağladınız mı? Şefimiz tarafından özel olarak hazırlanan meşhur barbekü sosumuzu, mutluluk veren Şili biberiyle acılaştırdık. Lokum gibi pişirilmiş enfes tavuklar hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk

  İsmini Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selim’in verdiği, Gaziantep mutfağının sembolü Ali Nazik, Tavuk Dünyası’na teşrif etti! Közlenmiş patlıcanlar süzme yoğurtla buluştu, eşsiz Şefin Tavası tavuk parçaları üstüne gelince muhteşem bir lezzet ortaya çıktı. Enfes patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kremantar
  Kremantar
  Kremantar
  Kremantar

  Mantardan vazgeçemeyenler için muhteşem bir lezzet! Tavuklarımızı taze kültür mantarı ve kremayla hazırladığımız özel sosuyla bir araya getirerek mantar severlere bir lezzet şöleni hazırladık. Özel soslu, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Labiate
  Labiate
  Labiate
  Labiate

  Peynir severlere özel bir lezzet! Kendine özgü sosu ile marine edilen tavuklarımız, cheddar peyniri ve biberiyeyle birleşince, tadı damağınızda kalacak eşsiz bir lezzet ortaya çıktı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Şefin Tavası
  Şefin Tavası
  Şefin Tavası
  Şefin Tavası

  Tavuk yerken kırmızı et tadına varacağınız "Üstün Lezzet" ödüllü inanılmaz bir lezzet! Arpacık soğan, taze mantar, Kaliforniya biberi, tavuk parçaları ve Şefin gizli sosuyla hazırlanan bu özel tarif daha çok konuşulacak! Özel soslu, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk

  Sizin için en lezzetlisini ararken özel soslu tavuğu keşfettik, patentini aldık! Tavuk Dünyası'nın özel reçetesiyle marine edilmiş leziz tavukların sırrı bizde, lezzeti sizde kalsın. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Barbeküs
  Barbeküs
  Barbeküs
  Barbeküs

  Mangal tadını sevenleri unutmadık! Tavuklarımızı, yedi özel baharatımız ile dinlendiriyoruz, zenginleştirilmiş tütsülü barbekü sosumuzla harmanlıyoruz. Kalifornia biberleri ekleyip, çok özel bir lezzet sunuyoruz. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk

  Beğendi de tavuklarımız çok sevdi! Özel marine edilmiş, leziz tavuk but parçalarımız, patlıcan beğendi yatağında kendini buldu. Usta dokunuşlarla tarifıi zor bir lezzet ortaya çıktı. Enfes patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Bi'Köri
  Bi'Köri
  Bi'Köri
  Bi'Köri

  Körinin tadına doya doya varacağınız eşsiz bir lezzet! Gerçek Hint körisi, küp küp kesilmiş soğanlar ve taze kültür mantarları, kendine özel sosuyla marine edilmiş tavuklarımızla buluştu. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk

  Dünya mutfaklarının çok sevilen ve değişilmez Cafe de Paris sosunu, Tavuk Dünyası lezzet anlayışıyla baştan yorumladık. Tavuk Dünyası'nın leziz tavuklarıyla, enfes bir tarif hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Cheese California
  Cheese California
  Cheese California
  Cheese California

  Rengarenk bir lezzet! Taze çekilmiş karabiber, kuru soğan ve yedi baharat karışımı ile marine ettiğimiz tavuklarımızı, Kaliforniya biberiyle harmanladık, krema ve kaşar peyniriyle lezzetine lezzet kattık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Chili Lokumu
  Chili Lokumu
  Chili Lokumu
  Chili Lokumu

  Lokum gibi yumuşacık tatlı tavuğumuza acı kattık! Orijinal tatlı Şili biberleriyle hazırladığımız karışımımıza, özel acı sosumuzdan ekledik. Tatlı-acı, vazgeçemeyeceğiniz farklı bir lezzet icat ettik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Acılı But
  Acılı But
  Acılı But
  Acılı But

  Tavuk Dünyası için Düzce’de özel yetiştirilen acı kırmızı biberleri, çeşitli baharatlarla kaynatıp, acı mı acı bir sos hazırlıyoruz. Bu sosla marine ettiğimiz tavuk but parçalarımızı acıseverlerimize sunuyoruz. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Fülfül
  Fülfül
  Fülfül
  Fülfül

  Şu ana kadar yaşadığınız bütün acıları unutun! Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynattık ve özel baharatlar ekledik. Ekstra acı sosumuzla harmanlanan tavuğumuzun tadına dayanamayacaksınız! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat
 • Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola

  Mis gibi kekik kokulu tavuk pirzola! Eşsiz doğamızda yetişen bilya kekikle hazırlanan sosumuza, kaşar peyniri ve krema ilave ettik, kemiksiz but filetomuz ile buluşturduk. Damağınızda eşsiz bir tat bırakacak. Özel soslu enfes makarna, patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola

  Tavuk etinin kemiksiz but kısmından elde ettiğimiz filetolarımızı Tavuk Dünyası mutfağının özel soslarıyla marine ediyoruz. Dinlendirdiğimiz filetolarımızı özel ızgaramızda pişiriyoruz ve pirzola severlerle buluşturuyoruz. Özel soslu enfes makarna, patates ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola

  Pirzola severler, şu ana kadar yaşadığınız tüm acıları unutun! Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynatıp, özer baharatlar eklediğimiz ekstra acı sosumuzla kemiksiz but filetolarımızı marine ettik. Izgaramızda pişirdik. Özel soslu enfes makarna, patates ve taptaze Akdeniz salatayla servis edilir.

  Kapat