O kadar lezzetliydi ki tavuklarımız, kısa sürede çok sevildi. Lezzetlerimiz dilden dile dolaşmaya başladı. Sektörde uzun yılların verdiği deneyimle temelini attığımız markamızla 2012 yılında açtığımız ilk şubemizden sadece 36 ay sonra 70 şubeye ulaştık.  

Henüz ilk yılımızda “Uluslararası Gıda Kalite” ve “En İyi Çıkış Yapan Marka” ödüllerine layık görüldük.

İkinci yılımızda, İspanya merkezli Business Initiative Directions (BID) kuruluşu tarafından “Uluslararası Sağlıklı Gıda” ödülüne layık görüldük.

Kuruluşumuzun ikinci yılında Türkiye dışına açılma planlarımızı uygulamaya soktuk ve Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kapalı üretimhane ve soğuk hava depolarımızla birlikte tavuk işleme tesisimizi ve ürün dağıtım ağımızı kurduk. 

Hemen arkasından ilk Avrupa şubemizi Hollanda’nın Utrecht şehrinde, merkez istasyon girişinde önemli bir caddede açtık.

Çin’in Shangai şehrinde iki noktada, Almanya’nın Essen ve Köln şehirlerinde, Avusturya’nın İnsburg şehrinde restoran inşaatlarımıza başladık.

Bu ülkelere yeni katılacak olan Belçika, Rusya ve Polonya ile birlikte yeni bir dünya markasının temellerini atmış olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

Evet, “Hiç tavuk yediniz mi?” mottosu ile yola çıktık. Gerçek tavuk lezzetini, derisiz, kemiksiz tamamen doğal gıdalar ve bize özel reçeteler ile hazırlayarak sağlıklı pişirme teknikleriyle tüketicilerimizle buluşturduk.  Şimdi bu akımı tüm dünyaya taşımak en büyük hedefimiz.