• EN
  • BİZİ TAKİP EDİN :

Usta şeflerin en lezzetli tarifleriyle hazırlanan sıcacık çorbalarla yemeğe mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası, sağlıklı ve taptaze tavuklarla hazırlanmış, damağınıza dokunan ödüllü lezzetlerin yanında, nefis çorba çeşitlerini de beğenilerinize sunuyor.

Tavuk Dünyası'nın leziz tavuk suyundan üretilmiş, sağlıklı ve şifa niteliğinde nefis tavuk suyu çorbası, yemeğe başlamadan önce midenize tam anlamıyla bir şenlik vadediyor. Limon ve baharatlar eşliğinde lezzetini damak tadınıza göre zenginleştirebileceğiniz tavuk suyu çorbası, hafızanızda tadını unutamayacağınız bir iz bırakıyor. 

Usta dokunuşlar sayesinde eşsiz bir lezzet kazanan nefis mercimek çorbası, tavuk yemeklerine geçmeden önce enfes bir ön hazırlık oluyor. Mercimek çorbasının klasik lezzetinden vazgeçemeyenler için benzersiz bir lezzet deneyimi sunan süzme mercimek çorbası, diğer tüm Tavuk Dünyası yemekleri gibi eşsiz bir lezzet olarak damaklarınızdaki yerini koruyor. 

Mevsiminde toplanan domateslerden elde edilen ve usta şeflerimizin özel tarifleriyle bambaşka bir lezzete bürünen domates çorbası ise seçkin bir lezzet olarak menümüzde yer alıyor. Kaşar peyniri eşliğinde servise sunulan domates çorbası, damağınıza imza niteliğinde lezzetli bir iz bırakıyor.