Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Restoran’ Ödülünü Aldı!

11 Ekim 2023, Çarşamba

Tavuk Dünyası, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen perakende markalarını belirlemek için AKADEMETRE Türkiye ile gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarında, ‘restoran’ kategorisinde birinci seçildi.

 

Araştırmanın kategori birincilerine, 20 Kasım Pazartesi günü, Swissotel Istanbul’da gerçekleştirilen AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde ödülleri verildi.

 

Yeme-içme sektörünün öncü markalarından Tavuk Dünyası, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) gerçekleştirdiği geleneksel tüketici araştırmasında, ‘restoran’ kategorisinde birinci oldu.

 

AYD’nin AKADEMETRE Türkiye ile bu yıl 14’üncüsünü gerçekleştirdiği araştırmada, 01.10.2023-23.10.2023 tarihleri arasında Türkiye genelinde 2.400 tüketiciye 20 kategoride, AVM’lerde en çok tercih ettikleri ve beğendikleri perakende markaları soruldu. Tavuk Dünyası araştırma sonucunda, kendi kategorisinde en fazla beğenilen marka oldu.

 

Araştırmada kategorilerinde birinci seçilen markalara, 20 Kasım Pazartesi günü Swissotel Istanbul’da düzenlenen AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi kapsamında düzenlenen törenle ödülleri verildi.

 

Alışveriş ekonomisinin geleceğini konuşmak üzere, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren 14. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde Tavuk Dünyası adına ödülü Tavuk Dünyası Franchise & Emlak Geliştirme Direktörü Murat Arıcıoğlu ve Tavuk Dünyası Pazarlama Müdürü Cansın Yavuz birlikte aldı.

 

Bugün Türkiye’nin 53 şehrinde, İspanya’da, Rusya’da ve KKTC’de restoranları bulunan Tavuk Dünyası, ‘Fast Causal’ restoran deneyiminin önde gelen temsilcileri arasında yer alıyor.

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.