Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri'nde "Yılın En İyi Restoran Zinciri" Seçildi!

Tavuk Dünyası Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri'nde "Yılın En İyi Restoran Zinciri" Seçildi!
09 Mayıs 2024, Perşembe

Tavuk Dünyası, Hacettepe Üniversitesi’nin önde gelen 6 topluluğu ve Öğrenci Temsilciler Konseyi’nin iş birliği ile bu sene altıncısı düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri'nde 11 bin 220 öğrencinin oylarıyla “Yılın En İyi Restoran Zinciri” ödülüne layık görüldü.  

 

2022 yılından itibaren “Askıda Ne Var” ve “Kampüste Ne Var” sosyal yardımlaşma platformları ile yan yana gelerek üniversite öğrencilerini “iyi yemek” ile buluşturmaya hız kesmeden devam eden, yeme içme sektörünün öncü markalarından Tavuk Dünyası, gençlerden aldığı değerli ödüllerine bir yenisini ekledi.

 

‘Fast-casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, Hacettepe Üniversitesi’nin önde gelen 6 topluluğu ve Öğrenci Temsilciler Konseyi’nin iş birliği ile bu sene altıncısı düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri'nde 11 bin 220 öğrencinin oylarıyla “Yılın En İyi Restoran Zinciri” ödülüne layık görüldü. Geleceğin liderleri tarafından layık görülen bu değerli ödül, Tavuk Dünyası’nın hizmet anlayışı, servis kalitesi, lezzeti, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle gençlerin takdirini topladığını bir kez daha gösterdi. 9 Mayıs’ta düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri’nde üniversite öğrencilerinin oylarıyla kategorisinin en iyisi seçildi.

 

Tavuk Dünyası, 2023 Aralık ayında başlattığı “Tavuk Dünyası ile İyi Yemek Kampüste!” projesini bir diğer uygulaması olan “Lezzet Tırı” ile bir araya getirdi. “Askıda Ne Var” organizasyonu ile birlikte belirlenen üniversitelerdeki öğrenci kulüplerinin organizasyonlarında Lezzet Tırı ile yer alan Tavuk Dünyası’nın ilk durağı 27 Aralık 2023’te Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün Marketing Summit etkinliği oldu.

 

Bugüne dek Yıldız Teknik Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’ndeki öğrencileri “iyi yemek” ile buluşturan Tavuk Dünyası, önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki üniversitelerin etkinliklerine Lezzet Tırı ile katılarak gençlerle buluşmayı sürdürecek.

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.