Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası İstanbul Üniversitesi Mavi Elma Ödülleri'nde "Yılın Restoran Zinciri" Seçildi!

Tavuk Dünyası İstanbul Üniversitesi Mavi Elma Ödülleri'nde "Yılın Restoran Zinciri" Seçildi!
15 Mayıs 2024, Çarşamba

Üniversite öğrencilerini “iyi yemek” ile buluşturan Tavuk Dünyası, gençlerden aldığı ödüllere yenisini ekledi. Mayıs ayında İstanbul Üniversitesi’nden “Yılın Restoran Zinciri” ödülünü alarak bu yılın üçüncü ödülünü aldı.  

 

“Fast-casual” restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, odağına aldığı misafir memnuniyeti ve  gençleri “iyi yemek” ile buluşturma misyonuyla, sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Tavuk Dünyası Mayıs ayında İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 16. Mavi Elma Ödülleri'nde “Yılın Restoran Zinciri” ödülüne layık görüldü.

 

Marka, 15 Mayıs akşamı düzenlenen İşletme Üniversitesi İşletme Kulübü’nün bu yıl 16. kez organize ettiği, Mavi Elma Ödülleri'nde “Yılın Restoran Zinciri Ödülü”ne lâyık görüldü.  Marka, lâyık görüldüğü bu değerli ödül ile yenilikçi hizmet anlayışı ve misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimlerle yakaladığı başarıyı pekiştirdi.

 

“Gençlerin desteği bizim için ayrıcalıktır”

 

Tavuk Dünyası’nın CMO’su Ceylan Özmen, kazandıkları anlamlı ödüller hakkında şunları ifade etti: “Türkiye’nin en değerli eğitim kurumlarından İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin markamıza ‘Yılın Restoran Zinciri Ödülü’nü layık görmesi son derece değerlidir. Bu ödül, geleceğin liderlerinin takdiriyle taçlandırılmış olmasıyla ayrı bir anlam kazanıyor. Gençler, geniş bir seçenek yelpazesine sahip olmalarının yanı sıra bilinçli tüketicilerdir; bu nedenle onların desteği, bizim için büyük bir ayrıcalıktır. Gençlerin güveni ve desteği, işimizi daha da anlamlı kılarak Tavuk Dünyası’nın her bir ferdine önemli bir motivasyon kaynağı sunuyor. Her zaman gençlerin görüşlerine değer verdiğimizi ve tercihlerine saygı duyduğumuzu belirtmek isterim. Bu anlamlı ödül için İstanbul Üniversitesi öğrencilerine bir kez daha içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Öğrencilerin motivasyonu ve enerjisi, bizim için daima büyük bir ilham kaynağı olmaya devam edecektir.”

 

Lezzet Tırı ile öğrencilerle buluşmaya devam edecek

 

2023 Aralık ayında başlattığı “Tavuk Dünyası ile İyi Yemek Kampüste!” projesini bir diğer uygulaması olan “Lezzet Tırı” ile bir araya getiren Tavuk Dünyası, “Askıda Ne Var” organizasyonu ile birlikte belirlenen üniversitelerdeki öğrenci kulüplerinin organizasyonlarında yer alıyor. Bugüne dek Yıldız Teknik Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi,Kocaeli Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’ndeki öğrencileri “iyi yemek” ile buluşturan Tavuk Dünyası, önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki üniversitelerin etkinliklerine Lezzet Tırı ile katılarak gençlerle buluşmayı sürdürecek.

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.