Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası’ndan 23 Nisan’da Rengarenk Gülücükler

Tavuk Dünyası’ndan 23 Nisan’da Rengarenk Gülücükler
23 Nisan 2024, Salı

Tavuk Dünyası’ndan 23 Nisan’da rengarenk gülücükler


Her yaştan misafirin kalbinde yer edinmeyi amaçlayan Tavuk Dünyası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da çocukları unutmadı. Bu özel günde, desteklerini sürdürdüğü Kahramanmaraş’ta düzenlediği etkinliklerle çocukların yüzünü güldüren Tavuk Dünyası, İstanbul’daki 10 restoranında da gerçekleştirdiği yüz boyama etkinliğiyle de çocuklara keyifli anlar yaşattı.

 

‘Fast-Casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, çocuklar için büyük heyecan yaratan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minikleri unutmadı. “23 Nisan’da dünyalar çocukların olacak” diyen marka, her yaştan misafirin kalbinde özel bir yer edinmek amacıyla İstanbul ve Kahramanmaraş’taki restoranlarında çocuklara özel yüz boyama etkinlikleri düzenledi.  

 

Heyecanlı anlar yaşandı

 

Geçen yıl deprem felaketiyle sarsılan bölgeye desteklerini sürdüren Tavuk Dünyası, 23 Nisan’da Kahramanmaraş’taki restoranlarında çocukları misafir etti. Umut Kent'te yaşayan, 1. ve 2. sınıfta okuyan 80 öğrenci, bu anlamlı günü arkadaşları ve ebeveynleri ile birlikte Tavuk Dünyası’nın Piazza AVM ve Kahramanmaraş Cadde’deki restoranlarında kutladı. Yüzlerinin rengarenk boyanmasını merakla bekleyen çocuklar, heyecanlı anlar yaşadı. Yemek ikramları eşliğinde düzenlenen ve yaklaşık 120 kişinin katıldığı etkinliklerde, günün anısına çocuklara boyama seti hediye edildi.

 

Neşe dolu bir gün geçirdiler

 

23 Nisan’ı İstanbul’daki çocuklarla da kutlayan Tavuk Dünyası, şehrin farklı lokasyonlarındaki 10 restoranında yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdi ve çocuklara bayrama özel balon hediye etti. Yüz boyama etkinlikleriyle bayramı çocuklar için daha da eğlenceli bir hale getiren Tavuk Dünyası’nın İstanbul’daki etkinliklerine katılan binin üzerinde çocuk neşe dolu bir gün geçirdi.

 

Tavuk Dünyası, Kahramanmaraş ve İstanbul’daki bu etkinlikleriyle misyon edindiği 7’den 70’e misafir memnuniyetini bir kez daha göstermiş oldu.

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.