Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası'ndan Yepyeni Lezzetler: Salsa Meksikana & Tiramisu

Tavuk Dünyası'ndan Yepyeni Lezzetler:  Salsa Meksikana & Tiramisu
03 Haziran 2024, Pazartesi

Tavuk Dünyası yepyeni lezzeti Salsa Meksikana ile damaklarda iz bırakacak!

 

‘Fast-Casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, lezzet tutkunları için yeni tatlar sunmaya devam ediyor. Meksika mutfağının eşsiz salsa sosunu çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle harmanlayan ve özenle hazırlanan bu tarifi marine tavuklarla buluşturan Tavuk Dünyası, bu yeni tabakla ortaya tadına doyulamayacak bir lezzet çıkardı.

 

Misafirlerine kaliteli, lezzetli, ulaşılabilir fiyatta bir yemeği kendilerini iyi hissedebilecekleri mekanlarda sunarak güçlü büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, yeni lezzet seçenekleri sunmaya devam ediyor. Tavuk Dünyası, misafirleriyle yaptığı konsept araştırmalar ve tadım çalışmaları sonucunda yeni tabağı Salsa Meksikana’yı lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Salsa Meksikana, Meksika’ya özel tatlardan esinlenen bir tabak olarak menüde kendine özgün bir yer buluyor.

 

Salsa Meksikana hazırlanırken, Meksika mutfağının eşsiz salsa sosu, çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle ustalıkla harmanlanıyor. Özenle hazırlanan bu tarifin marine tavuklarla buluşmasıyla ortaya tadına doyulamayacak bir lezzet çıkıyor.

 

Tavuk Dünyası’na özel tarifiyle Tiramisu!

 

Tavuk Dünyası, tatlı menüsüne de yeni lezzetler ekliyor. Menüsüne eklenen bir diğer yeni lezzet seçeneği Tavuk Dünyası’na özgü tarifiyle bir İtalyan lezzeti: Tiramisu.

Tiramisu, tatlısever misafirlerin vazgeçilmezi olacak.

 

 

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.