Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right
KARADUT SUYU

Organik ve Taze: Karadut Suyu

Tavuk Dünyası'nın eşsiz menüsünde yer alan organik Karadut Suyu, lezzetiyle birlikte bedeninize sağlık getiriyor. Soğuk ve ferahlatıcı bu içecek, doğanın en özel hediyelerinden biri olan karadutun benzersiz faydalarını size sunuyor. Karadut Suyu kalori miktarının düşük olmasıyla, sağlıklı yaşamak isteyenlere yeni bir kapı aralıyor.

Karadut Suyu, organik ve taze malzemelerle hazırlanarak soğuk servis edilirken mevsiminde toplanan karadutların lezzetini yemeklerinize taşımanızı sağlıyor. Tavuk Dünyası'nın özenle hazırladığı Karadut Suyu hem sağlık hem de lezzet arayanları cezbetmek için burada!  

Tavuk Dünyası Karadut Suyu keşfedilmeyi bekliyor, sağlıklı yaşamın anahtarı her yudumda sizinle buluşuyor.

İçinde Neler Var?

Karadutun içeriğinde bulunan antioksidanlar, bağışıklık sistemini desteklerken, C vitamini ile enerji seviyelerinizi yükseltir. Ayrıca, organik Karadut Suyu'nun içeriğindeki doğal şeker tatlı bir lezzet sunarken, sağlıklı bir içecek olma özelliğini korur. Bu muazzam içecek, Tavuk Dünyası'nın özel dokunuşuyla buluşarak damağınızda enfes bir iz bırakır.

Yanına Ne Gider?

Soğuk Karadut Suyu, ekstra acı soslu Fülfül ile servis edildiğinde acının yanına serinlik eklenecek, içinizi ferahlatacak bir lezzete dönüşecek.

Nereye Özgü?

Karadut, ülkemizin pek çok yerinde yetiştirilmekle birlikte özellikle İç Anadolu Bölgesi’nde ön plana çıkmaktadır.

Kalori(kcal)
62,6
Yağ(g)
0
Doymuş Yağ(g)
0
Şeker(g)
15,62
Tuz(g)
0
Lif(g)
0
Protein(g)
0,02
Karbonhidrat(g)
15,62
Süt ve Süt ürünleri (Laktoz dahil)
© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.