Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Ticaret Unvanı: Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Adresi: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt. No: 1 A/5 Maltepe-İstanbul
Vergi Dairesi: İstanbul-Küçükyalı
Vergi Numarasi: 832 043 2989
Ticaret Sicil No: İstanbul - 796857
Mersis No: 0832-0432-9890-0020
Taahüt Edilen Sermaye: 65.100.000 TL
Ödenen Sermaye: 65.100.000 TL
Yönetim Kurulu Baskani: Ahmet Faralyalı
Yönetim Kurulu Başkan Vekili: Bora Volkan MUMCU
Yönetim Kurulu Üyesi: Murat ONSEKİZOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi: Murat ERKURT
Yönetim Kurulu Üyesi: Cenk COŞKUNTÜRK
Yönetim Kurulu Üyesi: Burcu YAR GÜNHAN
   
Telefon: 0216 399 17 80
İnternet Adresi: www.tavukdunyasi.com
Email: info@tavukdunyasi.com
   
Denetçi  
Dönem: 01.01.2023 - 31.12.2023
Ünvan: Eren Bağımsız Denetim Anonim Şirketi
Adres: Park Plaza, Reşit Paşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No:14 K:10 Maslak | İstanbul 
Tel: 0212 373 00 00
  • Tüketici beklentilerini tam olarak karşılayacak güvenilir, sağlıklı, standart kalitede, lezzetli ve helal ürünler sunmak temel hedefimizdir.

 

  • Tavuk Dünyası çalışanları olarak, söz konusu hedefimize ulaşmamızda, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyümenin, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırmanın, toplam kalite ve helal yönetim anlayışını benimseyerek üretim yapmanın gerekliliğine gönülden inanıyoruz. Bu inancımızı destekleyecek şekilde sistemlerimizi sürekli iyileştireceğimizi ve her zaman “Tüketici Memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

  • Hedefimize ulaşırken, yasalara uymanın, çevre ve tüketiciyi korumanın, paydaşlarımızla birlikte büyümenin, katılımcı yönetim şeklini benimsemenin, yenilikçi ve sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmanın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile yolumuza devam etmek istiyoruz.

 

  • Tedarikçilerimizden temin ettiğimiz taze piliç, kırmızı et ve diğer yan ürünler ile, tesisimizde üretmekte olduğumuz marinasyonlu tavuk, marinasyonlu kırmızı et, sıcak sos ve soğuk sos ürünlerinde; hammadde kabulünden başlayarak, ürün tüketicilerimize ulaşıncaya kadar olan tüm proses basamaklarına ilişkin gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri, taklit tağşiş ve gıda sahtekarlığını önlemek, değerlendirmek ve kontrolünü sağlamak, helal standartlarına uygun şekilde üretim yaparak ürünlerimizi son tüketiciye ulaştırmak edindiğimiz en önemli görev ve hedefimizdir.

 

  • Bu görevimizi yerine getirirken üretim tesisimizde BRCGS, IFS, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HELAL kapsamlarına uyumu, paydaşlarımızla ortak değerlerde buluşmayı, gıda güvenliği gereksinimlerini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı, süreçlerimizi sürekli iyileştirirken de teknolojik gelişmeleri kullanmayı, çalışanlarımızın geliştirilmesi için gerekli olan ihtiyaçları belirleyerek karşılamayı ve ticari hedeflerimizi en ön planda tutuyoruz.

 

  • Bu bilinç ile tüketicilerin beğenerek ve güvenerek tüketmeye devam edeceği bir marka olmayı ülke ekonomisine de katkıda bulunarak devam edeceğimize inanıyoruz.

 

 

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.