Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right
  • Tüketici beklentilerini tam olarak karşılayacak güvenilir, sağlıklı, standart kalitede, lezzetli ve helal ürünler sunmak temel hedefimizdir.

 

  • Tavuk Dünyası çalışanları olarak, söz konusu hedefimize ulaşmamızda, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyümenin, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırmanın, toplam kalite ve helal yönetim anlayışını benimseyerek üretim yapmanın gerekliliğine gönülden inanıyoruz. Bu inancımızı destekleyecek şekilde sistemlerimizi sürekli iyileştireceğimizi ve her zaman “Tüketici Memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

  • Hedefimize ulaşırken, yasalara uymanın, çevre ve tüketiciyi korumanın, paydaşlarımızla birlikte büyümenin, katılımcı yönetim şeklini benimsemenin, yenilikçi ve sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmanın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile yolumuza devam etmek istiyoruz.

 

  • Tedarikçilerimizden temin ettiğimiz taze piliç, kırmızı et ve diğer yan ürünler ile, tesisimizde üretmekte olduğumuz marinasyonlu tavuk, marinasyonlu kırmızı et, sıcak sos ve soğuk sos ürünlerinde; hammadde kabulünden başlayarak, ürün tüketicilerimize ulaşıncaya kadar olan tüm proses basamaklarına ilişkin gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri, taklit tağşiş ve gıda sahtekarlığını önlemek, değerlendirmek ve kontrolünü sağlamak, helal standartlarına uygun şekilde üretim yaparak ürünlerimizi son tüketiciye ulaştırmak edindiğimiz en önemli görev ve hedefimizdir.

 

  • Bu görevimizi yerine getirirken üretim tesisimizde BRCGS, IFS, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HELAL kapsamlarına uyumu, paydaşlarımızla ortak değerlerde buluşmayı, gıda güvenliği gereksinimlerini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı, süreçlerimizi sürekli iyileştirirken de teknolojik gelişmeleri kullanmayı, çalışanlarımızın geliştirilmesi için gerekli olan ihtiyaçları belirleyerek karşılamayı ve ticari hedeflerimizi en ön planda tutuyoruz.

 

  • Bu bilinç ile tüketicilerin beğenerek ve güvenerek tüketmeye devam edeceği bir marka olmayı ülke ekonomisine de katkıda bulunarak devam edeceğimize inanıyoruz.

 

 

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.