Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right

Tavuk Dünyası'ndan Babalar Günü'ne Özel Hediye: "Bana Babanı Söyle"

Tavuk Dünyası'ndan Babalar Günü'ne Özel Hediye: "Bana Babanı Söyle"
13 Haziran 2024, Perşembe

Tavuk Dünyası'ndan Babalar Günü'ne özel hediye: "Bana Babanı Söyle"

 

Yeme-içme sektörünün öncü markalarından Tavuk Dünyası, Babalar Günü için anlamlı ve unutulmaz bir hediye hazırladı. "banababanisoyle.com" adlı mikro sitede, babaların yemek tercihlerini belirleyen 7 soru bulunuyor. Katılımcılar, bu sorulara verdikleri yanıtlar ile babalarının karakterine uygun Tavuk Dünyası menüsü ve yapay zeka tarafından bestelenen özel şarkılarla karşılaşıyor. Bu kişisel şarkılar, sosyal medya üzerinden paylaşılabiliyor veya doğrudan babalara mesaj olarak gönderilebiliyor.

 

Tavuk Dünyası, Babalar Günü'nde babalarına ne hediye vereceğine henüz karar veremeyenler için anlamlı ve unutulmaz bir hediye hazırladı. “Bana babanı Söyle” diyerek bu özel gün için mikro site hazırlayan Tavuk Dünyası, burada babaların yemek tercihleri üzerine odaklanan özenle hazırlanmış 7 soru soruyor. "banababanisoyle.com" sitesine gelerek bu soruları yanıtlayan ziyaretçiler, babalarının karakteristik özelliklerine uygun olan Tavuk Dünyası menüsü ile eşleşiyor.  

 

Lezzetli menüler şarkılarla birleşiyor

 

Aynı zamanda bu hediye yapay zekâ tarafından bestelenen, Tavuk Dünyası’nın menü isimlerinden esinlenerek oluşturulmuş özel şarkılarla taçlanıyor. Şarkıların derin bağ kurma gücünden de ilham alınarak, her babanın karakteristik özelliklerine uygun şarkılar, Tavuk Dünyası’nın lezzetli menüleriyle birleşiyor. Katılımcılar, babalarına özel hazırlanmış bu kişisel şarkıları sosyal medya üzerinden ya da doğrudan babalarına özel bir mesaj ile paylaşabiliyor.

 

Bu özel proje ile katılımcılarının Babalar Günü'nde babalarına özel ve kalıcı bir hediye sunmalarını hedefleyen Tavuk Dünyası, herkesi bu keyifli deneyimi yaşamaya davet ediyor.

 

Daha fazla bilgi için banababanisoyle.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.