Siparişleriniz için
Tavuk Dünyası Sen Neredeysen Bir Dünya Lezzet Orada arrow-right
KARADUTLU LİMONATA

Lezzeti Doğasında: Karadutlu Limonata

Tavuk Dünyası'nın eşsiz lezzetlerinden biri Karadutlu Limonata, ferahlığı ve lezzeti bir araya getiriyor. Doğal ve taze malzemelerle hazırlanan bu içecek, karadutun eşsiz tadını, limonatanın serinletici özelliğiyle birleştiriyor; özel karışımı ve taze malzemeleriyle bir lezzet festivali sunuyor.

Siz de lezzetin zirvesine çıkarken, sağlıklı ve ferahlatıcı bir içecekle tanışmak için Tavuk Dünyası'nın Karadutlu Limonatasını tercih edin, her yudumda doğanın taptaze güzelliklerini hissedin.

İçinde Neler Var?

Karadutlu Limonata, içeriğindeki organik karadut suyu ile antioksidan dolu bir içecektir. Bu özel içecek, düşük kalorisiyle sağlıklı bir tercih olmanın yanı sıra, içerdiği C vitamini ile bağışıklık sistemini destekler.

Yanına Ne Gider?

Karadutlu Limonata’nın yanına, tazeliği ve çıtırlığı bir arada sunan Çıtır Tavuk’u eklediğinizde lezzet kaçınılmaz olacak.

Nereye Özgü?

Karadut, ülkemizin pek çok yerinde yetiştirilmekle birlikte özellikle İç Anadolu Bölgesi’nde ön plana çıkarken limon ise ülkemizde Akdeniz ve Ege Bölgelerinde bolca bulunmaktadır.

Kalori(kcal)
241,67
Yağ(g)
0,09
Doymuş Yağ(g)
0
Şeker(g)
51,37
Tuz(g)
0
Lif(g)
0
Protein(g)
0,30
Karbonhidrat(g)
60,03
Süt ve Süt ürünleri (Laktoz dahil)
© 2023 Tavuk Dünyası. All rights reserved.
Bizi Takip Edin.