• Tavuk Dünyası Kekiklim Bonfile
  Kekiklim Bonfile
  Tavuk Dünyası Kekiklim Bonfile
  Kekiklim Bonfile

  Kırmızı ette kekik lezzeti arayanlar için Üstün Lezzet Ödüllü Kekik sosumuzu etlerimizle buluşturduk. Kaz Dağı eteklerinde yetişen özel kekik, peynir ve kremalı bu özel sosla harmanlanan etlerimizi tavda, yüksek ateşle pişirdik.Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Kremantar Bonfile
  Kremantar Bonfile
  Tavuk Dünyası Kremantar Bonfile
  Kremantar Bonfile

  Mantardan vazgeçemeyenler için muhteşem bir lezzet daha. Kontrfile etlerimizi, taze kültür mantarı ve kremayla hazırladığımız özel sosla harmanladık. Mantarseverlere kırmızı etle bir lezzet şöleni hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile
  Tavuk Dünyası Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile

  Mangal tadında bir lezzet daha. Yedi özel baharatımızla marine ettiğimiz kontrfile etlerimizi tütsü barbekü sosumuzla harmanlayarak, Kaliforniya biberi ekledik. Çok özel bir lezzet. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
Lezzetler Menüsü Eşsiz soslar ve çesit çesit baharatlarla marine edilmiş akılalmaz lezzetler. İNDİR

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Ayarları Değiştir