• Tavuk Dünyası BarbeküsEt
  BarbeküsEt
  Tavuk Dünyası BarbeküsEt
  BarbeküsEt

  Kekik lezzeti arayanlar için Üstün Lezzet Ödüllü Kekiklim sosumuzu etlerimizle buluşturduk. Kaz Dağları'nın eteklerinde yetişen özel kekikle hazırlanan sosumuza kaşar peyniri ve krema ilave edip etlerimizle harmanladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası KremantarEt
  KremantarEt
  Tavuk Dünyası KremantarEt
  KremantarEt

  Mantardan vazgeçemeyenler için muhteşem bir lezzet daha. Etlerimizi, taze kültür mantarı ve kremayla hazırladığımız özel sosla bir araya getirerek, mantarseverlere lezzet şöleni hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile
  Tavuk Dünyası Barbeküs Bonfile
  Barbeküs Bonfile

  Mangal tadında bir lezzet daha. Yedi özel baharatımızla marine ettiğimiz kontrfile etlerimizi tütsü barbekü sosumuzla harmanlayarak, Kaliforniya biberi ekledik. Çok özel bir lezzet. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
Lezzetler Menüsü Eşsiz soslar ve çesit çesit baharatlarla marine edilmiş akılalmaz lezzetler. İNDİR

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Ayarları Değiştir