tr
 • Tavuk Dünyası Çıtır Tavuklum
  Çıtır Tavuklum
  Tavuk Dünyası Çıtır Tavuklum
  Çıtır Tavuklum

  Tazelik ve çıtırlık bir arada. Akdeniz yeşillikleri, rende kaşar peynir, havuç ve mısır tanelerini çok özel bir sosla harmanladık. Üstüne leziz çıtır çıtır tavuklarımızı ve çeri domatesleri ekledik.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Sezarım Tavuklum
  Sezarım Tavuklum
  Tavuk Dünyası Sezarım Tavuklum
  Sezarım Tavuklum

  Sezar'ın hakkını verdik Taptaze göbek marulu Tavuk Dünyası'nın özel Sezar sosuyla buluşturduk. Üstüne kruton ekmek küpleri, parmesan peyniri, çeri domates ve leziz tavuklarımızı ekledik.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Akdenizlim
  Akdenizlim
  Tavuk Dünyası Akdenizlim
  Akdenizlim

  İçinden tazelik fışkıran bir lezzet şöleni. Akdeniz yeşillikleri, rende havuç ve mısır tanelerini Akdenizlim'e özel sosumuzla harmanladık. Üstüne küp süzme beyaz peynir, siyah zeytin ve çeri domates ekledik.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Şefin Salatası
  Şefin Salatası
  Tavuk Dünyası Şefin Salatası
  Şefin Salatası

  Tavuk Dünyası'na özel akılalmaz bir lezzet taptaze yeşillikleri çok özel bir sosla harmanladık. Üstüne dillerden düşmeyen kırmızı et tadında Şefin Tavası tavuklarımızı ve çeri domatesleri ekledik.

  Kapat
Lezzetler Menüsü Eşsiz soslar ve çesit çesit baharatlarla marine edilmiş akılalmaz lezzetler. İNDİR

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Ayarları Değiştir