• Acılı Bi'Köri
  YENİ
  Acılı Bi'Köri
  Acılı Bi'Köri
  YENİ
  Acılı Bi'Köri

  Körinin tadına acı acı varacağınız eşsiz bir lezzet! Gerçek Hint körisi, acı sos, küp küp kesilmiş soğanlar ve taze kültür mantarları tavuklarımızla bu çok özel tarifle buluştu. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Balkan Rüzgarı
  YENİ
  Balkan Rüzgarı
  Balkan Rüzgarı
  YENİ
  Balkan Rüzgarı

  Tüm közlerin üzerinde olduğu Balkan soslu eşsiz bir lezzet. Köz biber, köz patlıcan, sarımsak ve çok özel marine tavuklarımız. Fazla söze gerek yok. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Kremantar
  Kremantar
  Kremantar
  Kremantar

  Mantardan vazgeçemeyenler içinmuhteşem bir lezzet! Tavuklarımızdan taze kültür mantarı ve kremayla hazırladığımız özel sosla bir araya getirerek mantarseverlerle bir lezzet şöleni hazırladık.Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Kekiklim
  Kekiklim
  Kekiklim
  Kekiklim

  Üstün Lezzet Ödüllü, mis gibi kekik kokulu çok özel bir tarif; Kaz Dağı eteklerinde yetişen özel kekikle yapılmış sosumuza kaşar peyniri ve krema ilave edilerek enfes bir lezzet hazırladık.Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Barbeküs
  Barbeküs
  Barbeküs
  Barbeküs

  Mangal tadını sevenleri unutmadık! Tavuklarımızı yedi özel baharatımızla dinlendiriyoruz, zenginleştirilmiş tütsülü barbekü sosumuzla haarmanlıyoruz. Kaliforniya biberleri ekleyipçok özel bir lezzeet sunuyoruz. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Labiate
  Labiate
  Labiate
  Labiate

  Peynirseverlere özel bir lezzet! Kendine özgü sosu ile marine edilen tavuklarımız, cheddar peyniri ve biberiyeyle birleşince, tadı damağınızda kalacak eşsiz bir lezzet ortaya çıktı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Közlüce
  Közlüce
  Közlüce
  Közlüce

  Közlü biberli, Üstün lezzet Ödüllü! Közlenmiş tatlı biberleri, küp küp doğradığımız tavuklarımızla buluşturduk ve sizin için eşsiz bir marinasyon hazırladık. Yumuşacık, lezzetli, köz biber tadında tavuklar icat ettik.

  Kapat
 • Chili Lokumu
  Chili Lokumu
  Chili Lokumu
  Chili Lokumu

  Lokum gibi yumuşacık tatlı tavuğumuza acı kattık! Orijinal tatlı Şili biberleriyle hazırladığımız karışımımıza özel acı sosumuzdan ekledik. Tatlı-acı, vazgeçemeyeceğiniz farklı bir lezzet icat ettik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk

  Sizin için en lezzetlisini ararken özel soslu tavuğu keşfettik; patentini aldık! Tavuk Dünyası'nın özel reçetesiyle marine edilmiş leziz tavuklarının sırrı bizde, lezzeti size kalsın. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Şefin Tavası
  Şefin Tavası
  Şefin Tavası
  Şefin Tavası

  Tavuk yerken kırmızı et tadına varacağınız, Üstün Lezzet Ödüllü inanılmaz bir lezzet! Arpacık soğan , taze mantar Kaliforniya biberi, daha çok konuşulacak. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk

  Beğendi de tavuklarımızı çok sevdi! Özel marine edilmiş tavuk but parçalarımız, usta dokunuşlarla hazırlanmış beğendi yatağının üstüne geldi. Tarifi zor bir lezzet ortaya çıktı. Çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk

  İsmini Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selim'in verdiği Gaziantep mutfağının sembolü Ali Nazik, Tavuk Dünyası'na teşrif etti. Közlenmiş patlıcanlar süzme yoğurtla buluştu eşsiz Şefin Tavası tavuk parçaları üstüne gelince muhteşem bir lezzet ortaya çıktı. Çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Fülfül
  Fülfül
  Fülfül
  Fülfül

  Şu ana kadar yaşadığınız bütün acıları unutun! Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynattık ve özel baharat ekledik. Ekstra acı sosumuzla harmanlanan tavuğumuzun tadına dayanamayacaksınız. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Acılı But
  Acılı But
  Acılı But
  Acılı But

  Tavuk Dünyası için Düzce'de özel yetiştirilen acı kırmızı biberleri, çeşitli baharatlarla kaynatıp, acı bir sos hazırlıyoruz. Bu sosla marine ettiğimiz tavuk but parçalarımızı acıseverlerimize sunuyoruz. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo

  Hiç gülerken ağladınız mı? Şefimiz tarafından özel olarak hazırlanan barbekü sosumuzu,mutluluk veren Şili biberiyle acılaştırdık. Lokum gibi pişirilmiş enfes tavuklar hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk

  Dünya mutfaklarının en çok sevilen ve değişmez Cafe de Paris Sosunu, Tavuk Dünyası lezzet anlayışıyla baştan yorumladık! Tavuk Dünyası'nın leziz tavuklarıyla enfes bir tarif hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Bi'Köri
  Bi'Köri
  Bi'Köri
  Bi'Köri

  Köri tadına doya doya varacağınız eşsiz bir lezzet ! Gerçek Hint körisi, küp küp kesilmiş soğanlar ve taze kültür mantarları, kendine özel sosuyla marine edilmiş tavuklarımızla buluştu.

  Kapat
 • Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola

  Mis gibi kekik kokulu tavuk pirzola. Kaz Dağı eteklerinde yetişen özel kekikle yapılmış sosusmuzu kaşar peyniri ve krema ile ilave ederek kemiksiz but filetomuzla buluşturduk. Damağınızda eşsiz bir tat bırakcak.Özel soslu enfes makarna, çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola

  Tavuk etinin kemiksiz but kısmından elde ettiğimiz filetolarımızı Tavuk Dünyası mutfağının özel soslarıyla marine ediyoruz. Dinlendirdiğimiz filetolarımızı özel ızgaramızda pişiriyoruz ve pirzolaseverlerle buluşturuyoruz. Özel soslu enfes makarna, çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola

  Pirzolasever, şu ana kadar yaşadığımız tüm acıları unutun. Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynatıp özel baharatlar eklediğimiz ekstra acı sosumuzla kemiksiz but filetolarımızı marine ettik ve ızgaramızda pişirdik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
Lezzetler Menüsü Eşsiz soslar ve çesit çesit baharatlarla marine edilmiş akılalmaz lezzetler. İNDİR